Kontakti

SIA ONDULAT
("KĒRLINGA HALLE" aizmugurē)

Mob. 26461521
Tālr. 67818180
Fax. 67818118
ondulat@ondulat.lv

Mūsu darba laiks

Pirmdiena - piektdiena, 8:30-17:00
Sestdien, Svētdien - slēgts.

Kur mēs atrodamiesUzņēmums

Jumtu segumi un būvniecība

Viens no pieredzējušākiem jumtu materiālu tirgošanas un būvniecības uzņēmumiem Latvijā –

SIA ONDULAT dibināts 1993. gada 3. decembrī.

Gandrīz katrā Latvijas būvniecības veikalā ir mūsu piegādātie jumta materiāli.

RKF SIA ONDULAT piedāvā Latvijas tirgū vairāku vadošo jumtu materiālu ražotāju produktus:

Jau kopš 1994. gada  RKF SIA "ONDULAT" ir Francijas uzņēmuma "ONDULINE INTERNATIONAL" ražoto viļņoto bitumena lokšņu "ONDULINE"  oficiālais pārstāvis Latvijā.
Esam  TEGOLA CANADESE (Itālija) ražoto  bitumena dakstiņu tirgotāji.
No uzkausējamo ruļļu materiāliem piedāvājam GENERAL MEMBRANE (Itālija) un TECHNONICOL (krievija) produkciju.

Bitumena jumtu segumiem mēs piedāvājam  ITALPROFILI (Itālija) ražotos ventilācijas izvadus ar pieslēgumiem , jumta konstrukcijas aeratorus un dažādu diametru iekšējās notekas, kā arī mūsu skārdnieku darbnīcā, pēc Jūsu dotajiem izmēriem, izgatavosim  lāseņus,  vējdēļus  un citas nepieciešamās skārda detaļas . Bez tam , pie mums varat iegādāties arī jumta logus, lūkas un citus jumta izbūvei nepieciešamos aksesuārus un komplektējošos elementus.

Piedāvājam  arī Eiropā pazītama uznēmuma CEMBRIT (Dānija)  ražotās EUROFALA - škiedru cementa viļņotās jumta loksnes (bezazbesta šīferis) un MONIER - māla vai betona dakstiņus
Jebkuram jumtam ir vajadzīgas arī tekņu un noteku sistēmas, tāpēc mūsu piedāvājumā ir arī  NICOLL (Francija) plastmasas tekņu sistēmas.

Lietus ūdens savākšanai no noteksistēmām , pagalmiem , laukumiem un ielas, mēs piedāvājam NICOLL (Francija) lietus ūdens uztvērējus , akas un drenāžas kanālus.
Kopš 2006. gada mes tirgojam SALUX (Vācija) caurspīdīgās profilētās  PVC loksnes  , kā arī dažādu ražotāju šūnu polikarbonātu.

Visus šos materiālus  Jūs varat iegādāties pie mums Biķernieku 121H, Rīgā , kā arī jautājiet sev tuvākajos būvmateriālu veikalos, jo mēs sadarbojamies ar visiem lielākajiem būvmateriālu tirgotājiem visā Latvijā.

Savukārt, ja jūs vēlaties ne tikai iegādāties būvmateriālus, bet arī saņemt profesionālu padomu, labāk sazinieties ar mums!

Kādu jumtu materiālu izvēlēties? Cik ilgi tas kalpos? Kā to pareizi ieklāt? Kādi jumta logi, lūkas, teknes, noteksistēmas vajadzīgas jūsu mājā? Varbūt jūsu jumts steigā būvēts pirms dažiem gadiem, un nepieciešams remonts?

Atbrauciet pie mums ar savas mājas projektu jau tagad. Mēs parādīsim, kā ietaupīt, ko izdarīt labāk. Padomājiet par jumtu virs galvas! Pieredze  rāda, ka īpaši privātajās būvēs jumts  bieži paliek pēdējais, ko būvē vispaviršāk un pēc iespējas lētāk, lai gan tieši no jumta kvalitātes atkarīga visas celtnes izturība un ilgmūžība. 

Tāpēc ONDULAT meistari veiksmīgi strādā arī vispārējās būvniecības jomā,- būvējam  privātmājas, privātmāju ciematus un cita veida ēkas no pamatiem līdz pat atslēgai.

Tepat pa rokai arī mūsu skārdnieku darbnīcas pakalpojumi - izgatavosim visas jumtam nepieciešamās skārda detaļas jums vajadzīgā izmērā.

Mums ir jumta materiāli, un mēs zinām, ko ar tiem iesākt!